Obsah stránek tvořený pomocí článků

  • Jednoduchou textovou stránku vytvoříte pomocí Článku. Ten umístíte na libovolné místo ve stromové struktuře celého webu, pořadí položek v menu v úrovni měníte pouhým přetažením myší.
  • Pomocí kapitol lze rozsáhlejší článek strukturovat na jednotlivé části, které redakční systém automaticky zobrazuje na vlastních podstránkách a tvoří menu všech kapitol v těle článku.
  • Textový obsah může obsahovat samozřejmě také obrázky. Ve spojení s bohatou sadou formátovacích prvků tak vytvoříte během několika minut efektivní a elegantí stránku. Implicitní formátování (písmo, barvy, odstavec atp.) je definované zvolenou šablonou webu, výsledná stylizace textu je tedy v souladu s předlohou grafického designera, který šablonu navrhoval.
  • Kterýkoliv článek lze obohatit možností vkládání komentářů návštěvníky stránek. V administraci redakčního systému můžete diskuzi plně moderovat.
  • Do obsahu stránek můžete vkládat obrázkové Galerie. Během i několika vteřin tak vytvoříte elegantní fotogalerii. Efekt zobrazování náhledu fotky je volitelný v administraci na www.oneadmin.cz (Pluginy, dle tarifu).

V menu vlevo nebo nahoře naleznete několik ukázek tvorby obsahu stránek.

Kontakty

Ukázkové stránky
ONEweb.cz

Telefon: +420 111 222 333
E-mail: info@example.com
Skype: 123456789

Ulice 123
Město 123 45